реабілітація
Реабілітація дітей з аутизмом
та РАС віком від 12 місяців
Комплексна рання реабілітація дітей з розладами аутистичного спектру (аутизмом) віком від 12 місяців та дорослих
Запрошуємо на реабілітаційні заняття
Ми розуміємо Вашу дитину
 • Реабілітація в Центрі Dnipro Sensory World - це гарантовано індивідуальний підхід із врахуванням рівня розвитку та особливостей кожної дитини.
 • Інноваційні та ефективні методи корекційної роботи, які використовуються для соціалізації дітей із особливими освітніми потребами.
 • Висококваліфікована мультидисциплінарна команда фахівців та експертів, які працюють спільно з батьками та законними представниками дітей
 • Можливість пройти безплатний курс реабілітації по програмі державного фінансування “гроші ходять за дитиною” (постанова КМУ № 309)

Мультидисциплінарна команда фахівців
Інноваційні та ефективні методи реабілітації
— Що необхідно для проходження реабілітації?

 • Вам необхідно звернутись із запитом до нашого Центру, дати відповідь на декілька запитань, а також з'ясувати, чи потрібно Вам пройти додаткове діагностичне обстеження. Обрати зручний час для проходженням реабілітації.

Приходьте на реабілітацію у Центр
Dnipro Sensory World
Методи реабілітації
в Центрі Dnipro Sensory World
 • АВА-терапія
  • Прикладний аналіз поведінки, метод навчання, за допомогою якого можна коригувати небажану поведінку, навчати різним навичкам (соціально-побутовим, комунікативним, академічним і т.д.) незалежно від рівня розвитку дитини.
  • АВА-терапія є єдиним методом реабілітації дітей з аутизмом, ефективність якого підтверджена в науковій літературі.
 • Сенсорна інтеграція
  • Сенсорна інтеграція- здатність центральної нервової системи організовувати та обробляти інформацію, яка передається в мозок через очі, шкіру, вуха, м’язи, рот, ніс, суглоби. Метод підходить для дітей та дорослих, які мають проблеми обробки сенсорних стимулів, труднощі у навчанні, психічні та неврологічні розлади, больовий синдром, черепно-мозкові травми, інсульт, знаходяться у стані стресу.
 • Корекція та розвиток мовлення у дітей
  • Новітні методи корекції та розвитку мовлення використовуються у роботі з дітьми, які мають ознаки затримки мовного розвитку. Різні види логопедичного масажу та логоритміки успішно залучаються до дітей, які мають дефекти мови, втрату або порушення голосу, заїкання, дизартрію, алалію, ринолалію, загальне недорозвинення мовлення, безконтрольне слиновиділення, недостатній рівень розвитку артикуляційних м’язів та м’язову напругу.  
 • Сурдопедагогіка
  • Корекційна робота із слабочуючими дітьми. Сурдопедагог вчить дитину, яка не чує нічого або погано чує, слухати та правильно вимовляти слова, допомагає адаптуватися дитині до слухового апарату або кохлеарного імпланту, створює умови для всебічного розвитку дітей з порушенням слуху. 
 • Соціально-психологічна реабілітація 
  • Комплекс заходів, спрямованих на відновлення психічних та фізичних сил у дітей та дорослих, які мають психічні розлади, до контрольного рівня, тобто здатності навчатись і працювати. Досвідчені фахівці успішно працюють зі страхами, тривожними розладами, образами, почуттям провини, емоційними залежностями та неврозом.
 • Фізична реабілітація
  • Методи лікувальної фізкультури, адаптивної фізкультури та масажу використовуються у відновлювальній терапії для лікування та відновлення роботи спини, м’язів, суглобів, внутрішніх органів, центральної та периферичної нервових систем пацієнтів. Заняття проводяться досвідченими інструкторами- реабілітологами, які враховувать специфіку захворювання, ступінь рухливості та індивідуальні потреби пацієнта.
Сучасні методи реабілітації
у Центрі Dnipro Sensory World
— Чи можна проходити реабілітацію без попередньої діагностики?

Ми не рекомендуємо проходження реабілітації без попередньо проведеного діагностичного обстеження та складання індивідуальної реабілітаційної програми.
Без глибокого розуміння стану дитини за допомогою реабілітації можна зменшити клінічні прояви захворювання та небажаної поведінки, але не вирішити проблему.
Більше того, деякі реабілітаційні заходи можуть навіть нашкодити дитині. 

Досвідчені фахівці складуть індивідуальну
програму реабілітації Вашої дитини
— Скільки часу триває реабілітація дитини?
— Під час проходження реабілітації дитина може мати від одного до декількох занять на день, залежно від віку, дагнозу та індивідуальних особливостей дитини.
Раннє втручання
у Центрі Dnipro Sensory World
— Починаючи з якого віку можна починати відвідувати заняття ?
— Центр Dnipro Sensory World надає послуги дітям віком від 12-ти місяців, оскільки раннє виявлення біологічних та соціальних чинників ризику щодо порушення розвитку дитини має можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу в ранньому віці.
Запишіться на реабілітацію зараз
Наш адміністратор зв'яжеться з Вами, щоб домовитися про зустріч
«Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтеся на обробку персональних даних та з умовами політики конфіденційності»
Ми чекаємо на вас
Україна, м. Дніпро
вул. Січових Стрільців, 92